Dlya domy, sady, vidpochunky

New-Vist – це зручний сайт, де зібрано все найнеобхідніше для дачників, городників, садівників, ландшафтних дизайнерів і дрібних сільгоспвиробників. У нашому каталозі ви знайдете актуальні пропозиції для палісадників, оранжерей і розаріїв, полів, присадибних ділянок та навіть спортивних об’єктів. Ми пропонуємо продукцію для створення пишних газонів, квітучих живоплотів і клумб, красивих зелених скульптур, ландшафтного дизайну. Також каталог сайту New-Vist поєднує в собі найбільш необхідні товари для активного відпочинку і туризму: намети та спальні мішки, туристичні килими та сидушки, ліхтарі, туристичні лопати, мангали та решітки-гриль, садові павільйони та різноманітні садові меблі.

Переглянути

Мотузки, нитки, шнури

Motyzku

 На сайті New-Vist є товари як для швацької та взуттєвої галузей, побутових і господарських потреб, а так само для будівництва і декора. Капронова нитка дуже міцна, стійка до стирання. Використовується у швацькій і взуттєвій галузях, в легкій промисловості, а також побутовій і господарській потребі. Шнур для білизни має високу гнучкість, стійкий до вологи, дії органічних розчинів і кислот. Використовується в домашньому господарстві, туризмі, рибальстві. Канати мають високу міцність, стійкість до сонячних променів, не накопичують статичну електрику, екологічно безпечні. Використовуються у будівництві, транспортній галузі, а так само для декору інтер’єру. Шпагати використовуються для пакування вантажів, в агропромисловому комплексі, м’ясній і рибній промисловості, підв’язки рослин, також в декоративних цілях і рукоділлі. Їм можна легко і економно зав’язувати мішки з різними зерновими культурами. Шпагат використовується для в’язання віників, а також в макраме. Корд використовується в рибальстві для оснащення снастей, для підв’язки рослин, а також в домашньому господарстві. Поліпропіленовий шпагат має високу стійкість до багаторазових згинань, стирання, дії киплячої води. Використовується для пакування вантажів, для обв’язування сіна і заготівлі кормів, а також при виконанні садово-городніх робіт. Джутовий шпагат має високу міцність, екологічно чистий і безпечний для харчових продуктів. Використовується в м’ясній і рибній промисловості, для шнурування документів, в декоративних цілях. Льняний шпагат міцний, мало розтягується і стійкий до сонячних променів. Найчастіше використовується для підв’язки рослин. Бавовняний шпагат, цей вид шпагату є екологічним. Використовується при виготовленні харчових продуктів, свічок, також в рукоділлі. На сайті New-Vist можна все придбати для будинку, саду і відпочинку.

В каталозі New-Vist Ви зможе придбати тачку, яка чудово підійде під Ваші потреби. Пропонуємо Вашій увазі оцинковані й пластикові тачки. Перевагою оцинкованих тачок є стійкість до агресивного середовища, що запобігає появі іржі. Так само в асортименті є тачки об’ємом від 70 літрів і до 110 літрів. Цей вид товару підходить для використання як в побутових умовах, так і на будівельних майданчиках. Пневматичні колеса на тачках забезпечують легкість переміщення і маневровість. Ддодаткову міцність і стійкість до ударів надають загнуті борти у тачки, також ця технологія запобігає травмуванню об метал. Ручки тачки металеві й пофарбовані, мають пластикові накладки з поглибленнями для пальців, що запобігає зісковзуванню рук під час робіт. На сайті New-Vist можна все придбати для правильної організації Вашого саду.

Переглянути

Світлотехніка та паяльні лампи

Svitlotechnika

Бензинова паяльна лампа на 2 літри, підійде для проведення термічних робіт, які допускають відкритий нагрів у виробничих, побутових і дорожніх умовах. За допомогою цієї лампи можна виконати безліч ремонтних робіт, розігрівання резервуарів з рідиною, термічну обробку свинячих туш і поверхонь, пайку і розігрівання замерзлих труб, нагрів лакофарбових покриттів для їх зняття і зачистки. Максимальна робоча температура паяльної лампи від 1000 C. На сайті New-Vist є світлодіодні прожектори, які використовуються для високоякісного освітлення будь-якої відкритої зони. На сайті компанії New-Vist Ви зможете придбати усі необхідні товари для облаштування Вашого двору і саду.

Переглянути

Малий садовий інвентар

Maluy sadovuy inventar

Бензинова паяльна лампа на 2 літри, підійде для проведення термічних робіт, які допускають відкритий нагрів у виробничих, побутових і дорожніх умовах. За допомогою цієї лампи можна виконати безліч ремонтних робіт, розігрівання резервуарів з рідиною, термічну обробку свинячих туш і поверхонь, пайку і розігрівання замерзлих труб, нагрів лакофарбових покриттів для їх зняття і зачистки. Максимальна робоча температура паяльної лампи від 1000 C. На сайті New-Vist є світлодіодні прожектори, які використовуються для високоякісного освітлення будь-якої відкритої зони. На сайті компанії New-Vist Ви зможете придбати усі необхідні товари для облаштування Вашого двору і саду.

Переглянути

Секатори, ножиці садові

Sekatoru

На сайті New-Vist Ви знайдете секатори, гілкоруби з прямим і косим зрізом. Також є у продажу садові ножиці з регульованими лезами та посиленими. Великий асортимент ножиць для трави й садових ножівок. Секатори призначені для обрізання черешків, квітів, живих гілок дерев і кущів. Є секатори з храповим механізмом, завдяки цьому механізму можна обробляти великі ділянки саду з мінімальним фізичним навантаженням. Тефлонове покриття лез запобігає налипанню трави та листя. Гілкоруби призначені для обрізання гілок на деревах і кущах, а так само при санітарній обробці саду. Можемо запропонувати вам гілкоруби з телескопічними ручками, завдяки яким можна дістати до високих гілок. Гілкоруби з телескопічними ручками в розкладеному вигляді досягають довжину до 970 мм, за допомогою цієї функції можна зрізати гілки до 36-40 мм завтовшки без застосування драбини. На сайті New-Vist Ви зможете купити якісні секатори і садові ножиці за доступною ціною.

Переглянути

Товари для відпочинку та туризму

Tovaru dlya vidpochunky

В каталозі New-Vist є намети 2-х і 3-х місцеві.Можемо запропонувати намети з антимоскітною сіткою, вентиляційним вікном і з виносним тентом, завдяки якому можна створити окремий вхід. Спальний мішок представлений у вигляді ковдри з капюшоном для Вашого комфортного сну на свіжому повітрі. Завдяки його компактним розмірам і легкій вазі, ідеальний варіант для тих, хто збирається в похід. Також в асортименті New-Vist є туристичні лопати, ідеальний помічник в походах, експедиціях, на полюванні й риболовлі. За допомогою лопати можна викопати ями для вогнища і для зміцнення намету. Для комфортного проведення часу на природі пропонуємо ліхтарі, які можуть використовуватися у будь-яких місцях, де потрібне додаткове освітлення. На сайті New-Vist можна купити усе необхідне для туризму, риболовлі, полювання і активного відпочинку на природі або в горах.

Переглянути

Стрем'янки, драбини

Drobunu

Драбини в асортименті New-Vist є різних видів: алюмінієві й сталеві, з килимком, зі штампованими ребрами жорсткості, з антиковзаючими пластиковими заглушками встановленими на ніжках драбини. Максимально можлива кількість східців на дробині 10. Можна підібрати драбину виходячи з її ваги та висоти. Ми можемо запропонувати драбини заввишки від 0,66 метра до 2,2 метра, вагою від 3,1 кг до 13,6 кг. Вони чудово підійдуть для ремонту квартири, прибирання будинку або будівельних робіт. Драбини-трансформери виготовлені зі сталевої плоскоовальної труби товщиною стінки 0,8-1 мм. Конструкція драбини стійка і надійна. На сайті New-Vist ви зможете придбати драбину або сходи, які ідеально підійдуть під Ваші потреби.

Переглянути

Щітки, мітли

Shchitku

Компанія New-Vist пропонує великий асортимент товарів: щітки синтетичні для тротуарної плитки, поліпропіленові мітли, нейлонові мітли, щітки для змітання з ручкою, універсальні щітки, набір для прибирання, а також щітки для тримерів і газонокосарок. Щітка синтетична для тротуарної плитки, використовується для прибирання асфальтних доріжок і тротуарної плиткі. Ця щітка стійка до стирання, завдяки чому значно подовжується термін її експлуатації. Поліпропіленова мітла призначена для прибирання пішохідних доріжок, присадибних площ, виробничих і складських приміщень. Нейлонові мітли є в асортименті компанії з дерев’яною і пластиковою основою. Виготовлені з міцних прутів, волокна з високою зносостійкістю. Комплектується металопластиковим держаком з різьбовими з’єднаннями. Щітки для змітання виготовлені зі штучного ворсу, призначені для змітання побутового сміття, а також для ефективного прибирання дома .На сайті New-Vist Ви зможете придбати щітку або мітлу, яка ідеально підійде під Ваші потреби.

Переглянути

Граблі, лопати, вила, сапи, коси

Grabli

В каталозі New-Vist Ви знайдете: Граблі, в асортименті є як пластикові, штикові, виті, а також віялові. Пластикові граблі використовуються для розпушування й очищення грунту, вирівнювання грядок, згрібання листя, садового сміття і скошеної трави. Виті граблі виготовлені з металу з антикорозійним покриттям. Використовуються для роботи на щільному грунті. За допомогою їх Ви можете боротися з грудками в грунті, вони легко розрізають землю, підготовлюючи її для подальшої висадки рослин. Віялові граблі чудово підійдуть для прибирання газонів, вирівнювання поверхні землі, розпушування, а також згрібання сміття і листя. В асортименті New-Vist є лопати підборно-копальні (штикові), саперні, совкові. Підборно-копальна лопата використовується для садових робіт. Має ергономічну форму, завдяки чому проста у використані. Саперна лопата незамінна для риболовлі, полювання, та туристичних подорожей. Має компактний розмір, завдяки чому легка і міцна. Лопата совкова призначена для роботи з сипучими матеріалами такими, як пісок, вугілля, гравій, а також використовується для навантаження зернових культур. Штикова лопата призначена для копання грунту. Сапка застосовується для садових робіт, виготовлена ​​зі сталі з антикорозійним покриттям. Компанія New-Vist займається продажем якісного товару вітчизняного виробника.

Переглянути

Відра, тази і ємності господарські

Tazu, vidra

На сайті New-Vist Ви зможете придбати сміттєвий кошик для офісу, відро для сміття, відро-туалет, пластикові ящики, пластикові відра для харчових продуктів, пластикові тази, бочки для харчових продуктів, умивальники пластикові, мішки для засолювання, а також оцинковані та пластикові відра. Пластикові відра і кошики для сміття використовуються в офісах, магазинах. Можуть використовуватися як з пакетами для сміття, так і без них. Відро-туалет пластикове з кришкою, прекрасно підійде для використання на дачі, відпочинку, а так само в інших місцях з обмеженим доступом до централізованої каналізації. Його перевагою є зручність у використанні й транспортуванні. Пластикові ящики виготовлені з якісного пластику з перфорованими стінками для кращої вентиляції й тривалого зберігання овочів і фруктів. Пластикове відро з кришкою прозоре, в асортименті New-Vist представлено на 8,10 і 12 літрів. Відра в асортименті є різного об’єму від 5 до 15 літрів. Пластикове відро виготовлене з вторинного пластику, має оптимальний літраж для господарських і садових потреб. Використовується для садово-городніх робіт, для холодної непитної води. Оцинковане відро підійде для використання в будівельних і інших роботах. Компанія New-Vist займається продажем якісного товару вітчизняного виробника.

Переглянути

Пристрої для поливу

Prustroi dlya poluvy

На сайті New-Vist є усе необхідне високоякісне і практичне обладнання для поливальних систем і зрошування. Вашій увазі пропонуємо від давно перевірених в господарстві лійок, до таких інструментів, як регульовані насадки на шланги, пістолети-розпилювачі, розбризкувачі на стрижні, розпилювачі кругові, на штанзі та осцилюючі, поворотні, які ефективні для рівномірного зрошування, особливо на великих ділянках, що в рази робить процес поливу легшим і менш трудомістким. Також є усі відповідні конектори, з’єднувачі, адаптери, трійники й розподільники. Для зручності, мобільності та економії місця є різні шланги й барабани для їх зберігання і перенесення. Барабани виготовлені з міцного пластику, зі зручними ручками, як на колесах, так і без них. З компанією New-Vist Ваша ділянка стане комфортним острівцем в міській метушні, де приємно знаходитися Вам і вашим рідним.

Переглянути

Шланги та барабани для намотування шлангу

Shlangu

На сайті New-Vist поливальні шланги представлені довжиною від 10 метрів до 50 метрів, що дозволить не купити зайвий шланг, або занадто короткий. По діаметру шланги в асортименті: найпоширеніші діаметр 1/2 дюйма відповідає 13 мм і 3/4 дюйма відповідає 19 мм. А для дбайливого зберігання, попередження заломів і мобільності в транспортуванні поливального шланга, ми рекомендуємо придбати барабан для намотування шланга. З його допомогою Ви не лише зможете продовжити термін служби шланга, але й зекономити місце. При виборі котушки треба звертати увагу на розмір барабана, оскільки від нього залежить, якої довжини шланг може поміститися при намотуванні. Стандартні параметри шлангів — довжина до 60 метрів, діаметр 1/2 дюйми, та до 40 м, якщо діаметр 3/4 дюйми.

Переглянути

Конектори, адаптери

Konectoru

На сайті New-Vist представлені адаптери, виконані з якісної пластмаси та бувають із зовнішнім різьбленням, внутрішнім, і для крана без різьблення – з хомутом. Після вибору адаптера переходимо до конектора, який в свою чергу з’єднає шланг з адаптером. Конектори для шланга можуть бути з аквастопом і без, або з додатковою функцією “швидкий замок”. Аквастоп зручний тим, що Ви можете заблокувати потік води при заміні насадки розпилювача і не доведеться для цього відключати воду в крані. При необхідності розгалуження системи поливу згодяться трійники для поливу, розподільники на два або чотири виходи, які так само приєднуються за допомогою конектора для шланга. Ще, використовуючи конектор, Ви легко під’єднаєте поливальний шланг до таких інструментів для поливу як пістолет-розпилювач, розпилювач стаціонарний, круговий, розпилювач на штанзі та багато інших пристосувань для оприскування Вашої ділянки. В каталозі New-Vist вибір вражає, у нас є все для вашого зеленого газону, квітучих клумб, декоративних насаджень та гарного урожаю.

Переглянути

Оприскувачі

Opruskyvachi

В каталозі компанії New-Vist ви знайдете садовий обприскувач – досить компактний і зручний інвентар. Обприскувачі можуть відрізнятися за об’ємом — великі, маленькі та середні, конструкції і якості пластика, з якого виготовлені. На сайті New-Vist представлені такі торгові марки як “Technics” і “Verano”, відповідно, без сумніву можна довіряти якості та продуктивності представлених обприскувачів. Конструкція ручного обприскувача досить проста в експлуатації. Ручні обприскувачі зручно використовувати для вуличних рослин в горщиках, в парниках, на квіткових клумбах. Вони маленькі та легкі. При необхідності збільшення тиску під час роботи, передбачений насос, і є можливість регулювання струменя від загального розпилення — до краплинного. Помповий обприскувач з телескопічною штангою призначений для роботи із засобами захисту і рідким добривом. Розподільчий клапан інтегрований з ручкою, також є воронка для рідини, що полегшує наповнення таких обприскувачів.

Переглянути

Господарські товари

Hoztovaru

Пропонуємо ознайомитися з деякими “непомітними” але важливими “помічниками”. Наприклад, вішалки для одягу і прищіпки, можна звичайно і без них впоратися, але з ними ваші речі будуть більше доглянутими, і прослужать Вам довше. Адже без прищіпок дуже складно просушити речі, і не втратити їх від пориву вітру, а розвісивши речі на плічка, Ви істотно економите місце в шафі. Без відра досить не зручно мити підлогу або вікна, а щоб не використати газети для якіснішого догляду за склами та дзеркалами, з цим завданням легко впорається шкребок для скла. Тазики дуже зручно використовувати для сортування білизни, прання дрібних речей або полоскання. При вході в приміщення, Вас завжди чекатиме килимок під вхідні двері, який не дозволить бруду і пилу з вулиці потрапити у Ваше житло. Якщо у Вас від інтенсивного використання щось раптом вийшло з ладу, або закінчилися запаси, то завжди можна зайти на сайт New-Vist і в декілька кіліків оновити запас побутових дрібниць.

Переглянути

Товари сільськогосподарського призначення

Hozpruznachennya

У каталозі New-Vist представлений великий вибір товарів для посадки рослин, для догляду за рослинами, збільшення і більш раннього дозрівання врожаю, для поліпшення сприятливих умов для формування здорових плодів, для збору врожаю та інше. Часто користується попитом агроволокно, в асортименті великий вибір. Агроволокно чорного кольору має однорідну структуру. Легкий і міцний екологічно чистий матеріал багаторазового використання. Чорне агроволокно використовується для захисту ґрунту від бур’янів, завдяки використанню цієї агротканини скорочується випаровування вологи з ґрунту, тим самим зменшується необхідність частих поливів ґрунту. Його можна придбати як в рулонах, так і в пакетах, є вибір за розмірами. Біле агроволокно використовується в якості накривного матеріалу після того, як висадили розсаду в грунт. Така агротканина захищає врожай від заморозка, вітру, граду, від шкідників і птахів. Зберігає вологу в ґрунті, прискорює визрівання, покращує врожайність овочевих культур і ягід.
З білого агроволокна виготовляють ідеальні міні теплиці для дачної ділянки. Також є великий вибір різних сіток, які будуть незамінними на присадибній ділянці. Затінюючи сітки стануть в пригоді не тільки для ефективного і безпечного розсіювання світла, але і для захисту від сильного вітру і рясних опадів. Мало обмежитися затінюванням рослин в саду або теплиці від палючого сонця, вона стане в пригоді й в якості навісу для відпочинку після садово-городніх робіт, адже ступінь затінення виробу може досягати 90%. Як Ви зрозуміли, весь садовий інвентар має унікальні характеристики та призначення для вирішення конкретних завдань, кожен з них заслуговує на Вашу увагу.

Переглянути

Замково-скобяні вироби

Zamok

На сайті New-Vist великий вибір недорогих, але від цього не менш надійних, навісних замків, ригельних, шпінгалетів і замків для велосипеда. При виборі замку потрібно визначитися з його розміром, тобто звернути увагу на важливість об’єкта охорони, його розміри й габарити. Наступний етап, це розмір і матеріал дужки, від цього залежить можливість установки на певні двері, розмір дужки підбирається щодо вушок в які буде входити. Якщо вушка потужні, то відповідно краще зупинити свій вибір на замок з товстими й довгими дужками. Матеріал, з якого виготовлений замок, грає велику роль, так само слід звернути увагу на металеві деталі та складові замків. Складніше за все злому піддаються замки із загартованої сталі та навісні замки з пальцем що замикає, корпус якого надає захист і дужки й скоби. Залежно від місця використання, радимо не забувати про те, що якщо замок буде перебувати на вулиці, слід вибрати замки з таких матеріалів як латунь, бронза, алюміній, нержавіюча сталь, чавун, бо ці матеріали стійкі до впливів корозії. В асортименті New-Vist також можна вибрати фурнітуру для дверей, таку як засувки та шпінгалети. Шпінгалет зручно використовувати для двостулкових дверей або вікон, з його допомогою фіксується відкривання стулок. Виготовляються вироби з різних металів і покриттів, це дає можливість підібрати замок до вже наявної фурнітури для дверей: петель, навісів, гачків.

Переглянути

Одяг та взуття господарське

Odyag

Садове взуття — це спеціальне взуття, яка прослужить довгий час, воно міцне, зручне, легко миється, не промокає, і ніколи не втратить актуальності. У такому взутті можна не тільки працювати в саду, але і ходити в ліс і на риболовлю. Гумові чоботи дуже зручні і практичні, вони будуть Вам вірними захисниками в дощову і мокру погоду. У такому взутті можна вийти в сад навіть після зливи та негоди. Для щоденної роботи Вам знадобляться калоші, вони не високі, зручні, легкі, їх легко зняти та надіти, це зручно, якщо потрібно часто заходити в будинок і виходити назад в город. Вони ніколи Вам не натруть і нога буде комфортно почувати себе протягом усього робочого дня. Калоші водонепроникні, виготовлені з якісного матеріалу, стійкі до перепадів температури, довговічні, підошва прогумована і рельєфна, тому вони не ковзають і не тріскаються. Як правило, всередині якісний штучний утеплювач, також вони не займають багато місця. Ще є значна річ, це плащ-дощовик, адже не тільки ноги повинні бути в сухості, але і Ваш одяг, адже не завжди можна вгадати з погодою. І що важливо, плащ-дощовик знадобиться скрізь, не тільки на дачній ділянці, а й в місті, на риболовлі, у поході. На сайті New-Vist Ви можете вибрати плащ різних моделей. Вони бувають на кнопках, липучках, пончо, різних розмірів та кольорів.

Переглянути

Сантехнічний інструмент

Santechnika

На сайті New-Vist великий вибір сантехнічного ручного інструменту. Ключі, труборізи, плашки, хомути, паяльники для ПВХ труб та багато іншого — все це найбільш популярні інструменти, які можуть Вам знадобитися. Сантехнічні ключі бувають декількох видів: ріжкові, трубні, розвідні. У наборі майстра сантехніка повинні бути ріжкові, або рожково-накидні ключі, вони використовуються для робіт з різьбовими з’єднаннями. Розвідний ключ — це більш вдосконалений різновид гайкового ключа, завдяки наявності черв’ячного механізму, можна легко регулювати відстань між ріжками (губками). Призначені як для професійного, так і для побутового застосування. Даний інструмент відрізняється великою різноманітністю розмірів, форм, і кутів захоплення. Застосовується з гайками, болтами та іншими деталями, мають схожу будову. За допомогою плашок наноситься різьблення на кінцях труб під час їх з’єднання за допомогою муфт. Трубний важільний ключ вкручує і фіксує водопровідну або газову трубу. Зручно використовувати в важкодоступному місці. В асортименті New-Vist Ви знайдете всі супутні товари, які так само допоможуть вирішити домашні побутові справи.

Переглянути

Крапельний полив

Krapel'nuy poluv

Завдяки сучасним технологіям система зрошення може бути повністю автоматизована. Найбільш часто зустрічається крапельне зрошення на дачі. Система поливу дозволяє звести трудовитрати на зрошення до мінімуму, поліпшити якість поливу, зменшити в кілька разів витрати води й зробити процес максимально приємним і комфортним для Вас. На сайті New-Vist є трубка краплинного зрошення, а також всі необхідні складові для цих елементів крапельного зрошення. Завдяки системам крапельного зрошення можливо зробити не тільки полив теплиці, але зрошувати цілі гектари площ самих різних культур. Крапельним зрошенням можна зволожувати найрізноманітніші рослини. Завдяки тому, що вода надходить безпосередньо в кореневу систему, зростання таких культур значно краще, в порівнянні зі звичайним класичним методом “дощування”.

Переглянути

Побутові електровари

Pobytova elektronika

На сайті New-Vist ви знайдете електрокип’ятильники, електроплитки, ТЕНи для електроплиток, інфрачервоний обігрівач, кухонні ваги, електроконвектор та електричний подовжувач. В асортименті New-Vist є електроплитки як з вузьким, так і з широким ТЕНом. За допомогою плавного регулятора на плитці задається необхідна потужність нагрівального елементу, також на корпусі є індикатор підключення до мережі. Перевагою електроплитки з чавунною конфоркою є добрий і рівномірний розподіл тепла, та швидке нагрівання поверхні посуду. Електроконвектор має плавний регулятор та два вимикачі, які включають два голчастих нагрівальні елементи.Також він має власний встановлений захист по температурі в разі неправильної експлуатації. В каталозі New-Vist Ви можете придбати різні електротовари високої якості. Можете бути впевнені, що це будуть надійні прилади, через те, що виготовлені з якісного матеріалу з використанням високоякісного пластику. Це саме ті прилади, які можна використовувати не тільки вдома, а й на дачі або присадибній ділянці.