stolyarnuy

Слюсарний інструмент для будівництва, ремонту, виробництва і т.п. представлений товар на сайті New-vist можна поділити на кілька груп: Ударний, ріжучий, кріпильно-затискновий, шарнірно-губцевий. Наш інструмент виготовляється з високоміцної сталі, забезпечуючи його зносостійкість і високим терміном служби.
Для обробки і шліфування дерев’яних і металевих поверхонь служать:
– Напилки, набори напилків і надфілів.
Для роботи з металом до 10 мм використовують шарнірно-губцевий слюсарний інструмент. Серед даного інструменту в нашому каталозі є:
– Плоскогубці, бокорізи, кліщі, кусачки;
– Ножиці по металу;
– Штифторізи, труборізи;
Серед кріпильний-затискного інструментарію можна виділити:
– Лещата;
– Струбцини і набори струбцин;
– Ключі трубні і розвідні;
Ударним інструментом, як правило, деформують матеріал для зміни форми. Або використовують при монтажі / демонтажі при ремонті і на будмайданчику.
У даній групі слід виділити:
– Киянки;
– Молотки, кирки;
– Кувалди;
– Сокири та колуни;
– Ломи та зубила;
Також є інструмент для з’єднання (роз’єднання) різьбових з’єднань і змінні робочі насадки збірного слюсарно-монтажного інструменту:
– Ключі та набори ключів;
– Воротки, тріскачки;
– Подовжувач, перехідники;
– Набори головок і насадок
До інструментарію слюсаря необхідно віднести також викрутки (з плоским і хрестовим шліцом, ударні та діелектричні) і насадки (25мм, 50мм, 65мм, 100 мм c різними видами шліца). У каталозі New-Vist це:
– Викрутки і насадки;
Столярний інструмент, як правило, використовується для деревообробних робіт.
У цю групу входять:
– Пили, ножівки, стусла, полотна для ножівок;
– Стамески і набори стамесок;
– Рубанки;
– Струбцини і набори струбцин.
Основними перевагами інструменту для слюсаря і столяра,який представлен на сайті New-Vist є:
● підвищений термін служби;
● зручність у використанні;
● ергономічні рукоятки;
● безпеку;
● висока міцність;
● універсальність;
● приємна ціна.
Ми пропонуємо якісний інструмент за доступною ціною.

Переглянути

Киянки

kiyanki

Киянка — це інструмент, який має схожість зі столярним молотком, використовується при ручній обробці каменю або дерева, найбільш часто застосовується в роботі при укладанні тротуарної плитки. Виробляються киянки декількох видів: класичні дерев’яні, або з гумовою голівкою. Вибрати киянку можна за кількома критеріями: за розміром та вагою. На сайті New-Vist можна підібрати ручний інструмент, і витратні матеріали високої якості за доступними цінами таких торгових марок як TECHNICS, BERG. Компанія New-Vist пропонує Вам тільки сертифікований інструмент з високим ресурсом експлуатації.

Переглянути

Молотки, кирки

molotki, kirki

Для столярних робіт на сайті New-Vist великий вибір ручного інструменту, такого як киянки, молотки, кувалди та ломи. Столярний ручний інструмент дозволяє вирішувати, як побутові завдання, так і виключно професійні. В даному розділі пропонуємо вибрати молотки, молотки-обценьки, кирки. Молоток — це ручний інструмент, призначений для забивання цвяхів, загинання листового металу, використовується в столярних, слюсарних і покрівельних роботах. Молоток-кирка являє собою витягнутий бойок з одного боку, і прямий звужений потиличник з іншого боку. Використовується для виконання будівельних, штукатурних робіт, для роботи з каменем і твердим ґрунтом. В каталозі сайту New-Vist можна підібрати ручний інструмент, і витратні матеріали високої якості за доступними цінами таких торгових марок як TECHNICS, BERG. Компанія New-Vist пропонує Вам тільки сертифікований інструмент з високим ресурсом експлуатації.

Переглянути

Кувалди

kuvaldu

Кувалда — це ручний інструмент, який складається 2-х частин: металевого бойка і ручки. Бойок виготовлений із загартованої сталі. Загартування надає робочій частині високу міцність і зносостійкість, тому він не схильний до деформації при зіткненні з твердими поверхнями. Застосовуються кувалди при необхідності здійснення великої сили удару, наприклад, при руйнуванні стін, демонтажі конструкцій, для забивання арматури, виправлення металу, забиванні стовпів, дробленні каменю та інших. Також до кувалди, на сайті New-Vist можна окремо придбати дерев’яні ручки з твердих порід дерева, різної довжини. У каталозі New-Vist можна підібрати ручний інструмент, і витратні матеріали високої якості за доступними цінами таких торгових марок як TECHNICS, BERG. Компанія New-Vist пропонує Вам тільки сертифікований інструмент з високим ресурсом експлуатації.

Переглянути

Сокири та колуни

sokuru

У даному розділі представлені сокири, колуни, льодоруби. Сокира має широку сферу застосування — рубка дров, будівництво, оброблення м’яса, туристичні походи та інше. Універсальною вважається сокира тесляра, застосовується для грубої обробки деревини (рубки, обтісуванні) при виконанні столярних, теслярських робіт. Туристична сокира має невеликі розміри, завдяки чому зручна для транспортування, застосовується для заготівлі дров, у роботі, яка не потребує професійної обробки деревини. Колун призначений для розколювання дров і деревини. Від класичної сокири його відрізняє велика маса, довга ручка і незвичайної форми клиноподібне лезо. На сайті New-Vist можна придбати не тільки сокири, але і додатково топорище, з різних порід дерева та різних розмірів.Льодоруб виготовлений з металу, з заточеною крайкою, використовується для усунення обмерзання, розбивання льоду на дорогах, стежках, на подвір’ї. У каталозі New-Vist можна підібрати ручний інструмент, і витратні матеріали високої якості за доступними цінами таких торгових марок як TECHNICS, BERG. Компанія New-Vist пропонує Вам тільки сертифікований інструмент з високим ресурсом експлуатації.

Переглянути

Ломи та зубила

lomu

Лом — ручний будівельний інструмент, застосовується для розколювання твердих предметів, каменю, асфальту, льоду, часто застосовується для того, щоб підняти або перенести тягар на невелику відстань, демонтажу різних конструкцій і т.п. Являє собою кований металевий стрижень, який має високу міцність і зносостійкість. Найчастіше, виробники оснащують лом ще й цвяходером. Лом-цвяходер використовується для вилучення і видалення непотрібних цвяхів, будівельних скоб, при демонтажі будівельних матеріалів. Даний ручний інструмент має довгу тонку форму із загостреним V-подібним кінцем, поглибленням якого захоплюється капелюшок цвяха. Зубило — ручний будівельний інструмент, для рубки твердих матеріалів, що використовується при проведенні широкого спектра робіт. Зубило слюсарне користується великою популярністю в самих різних сферах діяльності: рубка арматури, обробка кам’яної кладки, прокладка каналів в бетонних спорудах і т.п. Зубила розрізняються за розміром, він і впливає на призначення та сферу застосування інструменту. У каталозі New-Vist можна підібрати ручний інструмент, і витратні матеріали високої якості за доступними цінами таких торгових марок як TECHNICS, BERG. Компанія New-Vist пропонує Вам тільки сертифікований інструмент з високим ресурсом експлуатації.

Переглянути

Пили, ножівки, стусла, полотна для ножівок

pulu, nojivku, stusla

Пила — це ручний різальний інструмент, являє собою металеве полотно з зубцями та ручкою. Основне призначення даного інструменту, розпилювання заготівель середніх розмірів з деревини м’яких і твердих порід, ДСП, фанери, пластику і металу. На сайті New-Vist представлені пили різних видів: класичні, вузькі, обушкові, лучкові. Стусло — це інструмент, завдяки якому, можна здійснити точні розпили деталей як рівно, так і під необхідними кутами. Застосовується при розпилі рейок, стельових плінтусів, карнизів та іншого. У каталозі New-Vist можна підібрати ручний інструмент, і витратні матеріали високої якості за доступними цінами таких торгових марок як TECHNICS, BERG. Компанія New-Vist пропонує Вам тільки сертифікований інструмент з високим ресурсом експлуатації.

Переглянути

Напилки, набори напилків і надфілів

napil'nuku

Напилок — це різальний і пильний ручний слюсарний інструмент, що складається з металевого бруса з насічками, та ручки. Застосовується для зачистки поверхонь від іржі, для надання форми деталям, а тако ж шліфувальних робіт. Інструмент може бути призначений для роботи як по дереву, так і по металу, різниться за розмірами, формою і видом насічок. Насічки мають малу кількість зубів, забезпечують високу швидкість спилювання. Дрібні насічки, які мають велику кількість зубів, дозволяють виконувати точну обробку деталей. Рашпіль, інструмент який призначений для грубої зачистки плоских, круглих і вигнутих поверхонь дерев’яних виробів. Надфіль — це різновид напилка, що має невеликі розміри, призначений для спеціальних робіт по зачистці та підгонці дрібних деталей: для лекальних, граверних і ювелірних робіт, для зачистки дрібних отворів виробу. Набір надфілів по металу призначений для чистової обробки невеликих металевих деталей при виконанні слюсарних робіт. У каталозі New-Vist можна підібрати ручний інструмент, і витратні матеріали високої якості за доступними цінами таких торгових марок як TECHNICS, BERG. Компанія New-Vist пропонує Вам тільки сертифікований інструмент з високим ресурсом експлуатації.

Переглянути

Лещата

leshchata

Лещата бувають: слюсарні, трубні та верстатні. Лещата — це пристосування, призначене для фіксації деталей, предметів, заготівлі, та іншого. Слюсарні лещата є універсальними, використовуються при проведенні широкого спектра робіт: приварювання, усунення дефектів, полірування, фрезерування, свердління, шліфування і т.п. Дане пристосування полегшує процес роботи та не вимагає участі декількох майстрів. По виду кріплення, слюсарні лещата поділяють на стаціонарні, поворотні та знімні. У стаціонарних лещатах заготівля й деталі фіксуються в одному положенні, в поворотних — можливо змінювати кут в горизонтальній площині, знімні — можна кріпити за допомогою струбцини на будь-яку робочу поверхню. У каталозі New-Vist можна підібрати ручний інструмент, і витратні матеріали високої якості за доступними цінами таких торгових марок як TECHNICS, BERG. Компанія New-Vist пропонує Вам тільки сертифікований інструмент з високим ресурсом експлуатації.

Переглянути

Стамески та набори стамесок

stameski

На сайті компанії New-Vist ви знайдете стамески як окремо, так і в наборах по 3 і 6 штук. Цей інструмент використовується для проведення столярно-теслярських робіт, таких як вирізка фурнітури, установка дверей і вибірка четвернею. Конструкція стамески має металевий стрижень і руків’я з дерева або пластика. При виборі товару слід звернути увагу, що стамески бувають різних видів: плоскі, напівкруглі, кутові, церазики, клюкарзи. Плоскі стамески можуть використовуватися для різання поглиблень, а тако ж вирівнювання поверхонь. Напівкруглі стамески, використовуються для стругання заготівель, вирізання орнаментів й при виготовленні різних отворів. Кутові стамески мають дві зімкнутих площин леза, розташованих під кутом від 45 до 90 градусів. Використовується така стамеска для вирізування V- образних виїмок. Користуючись товарами придбаними на сайті New-Vist Ви можете бути впевнені в їх якості, надійності і довговічності у використанні.

Переглянути

Рубанки

rubanku

На сайті New-Vist представлені рубанки по гіпсокартону.Цей інструмент призначений для вирівнювання поверхні гіпсокартону, гіпсу і дерева.Рубанок складається з пластикового або металевого корпусу, на якому встановлено сталеве полотно з різальним елементом.Його використання дозволяє акуратно видалити надлишки картону для отримання рівних торців.Перевагою цього товару є простота його в експлуатації. Лезо інструменту виготовлене з металу.Руків’я рубанка може бути дерев’яним, пластиковим і металевим.Користуючись товарами придбаними на сайті New-Vist Ви можете бути впевнені в їх якості, надійності й довговічності у використанні.

Переглянути

Плоскогубці, бокорізи, кліщі, кусачки

Ploskogybci

На сайті компанії New-Vist Ви зможете знайти: плоскогубці, тонкогубці, гострозубці, бокорізи, пасатижі, знімач стопорних кілець, автоматичні кліщі для видалення ізоляції. У асортименті компанії є універсальні плоскогубці, а також діелектричні. Цей товар виготовлений з вуглецевої сталі, робоча поверхня термічно оброблена. Діелектричні плоскогубці використовуються для роботи з деталями й дротом з небезпекою поразкою електричним струмом.Мають нікелеве покриття, яке підвищує твердість, зносостійкість і морозостійкість. Діелектричні плоскогубці мають ізольовані ручки, виготовлені з ПВХ. Кліщі затискні виготовлені з вуглецевої сталі.Можуть використовуватися для фіксації різних за формою деталей. Користуючись товарами придбаними на сайті New-Vist Ви можете бути впевнені в їх якості, надійності й довговічності у використанні.

Переглянути

Ножиці по металу

nojuci po metaly

На сайті New-Vist ви зможете знайти різні ножиці по їх конструкції, цей параметр ділиться на два типи: роликові, пружинні й висічені.Роликові ножиці по металу мають суцільнометалеву конструкцію, яка з’єднується між собою гвинтом.У пружинних ножиць різальна частина з’єднується з ручками за допомогою шарнірного з’єднувача, внаслідок цієї конструкції зусиль, що значно докладаються, і значно полегшується праця при тривалих роботах.Висічені ножиці по металу мають важільну конструкцію допомогою якої інструмент виконує прохід в металі без деформації поверхонь.Цей вид ножиць по металу призначений для різання виробів з листового металу, завтовшки до 1,2 мм. .Користуючись товарами придбаними в на сайті компанії New-Vist Ви можете бути впевнені в їх якості, надійності і довговічності у використанні.

Переглянути

Штифторізи, труборізи

shtuftorizu

Штифторізи бувають: механічними, гідравлічними і з електроприводом.Механічні штифторізи використовуються для проведення прямого зрізу по прямій лінії.За допомогою гідравлічних вдається створювати зусилля на губках до 16 тонн.Штіфторізи з електроприводом мають високі різальні характеристики.По виду цей товар нагадує збільшені кусачки з прямими ручками, від їх довжини залежить зусилля кусачків.Моделі представлені в асортименті нашій компанії прекрасно підійдуть для роботи як зі стрижнями середнього розміру, так і масових робіт з великими конструкціями. Користуючись товарами придбаними на сайті New-Vist Ви можете бути впевнені в їх якості, надійності і довговічності у використанні.

Переглянути

Викрутки і насадки

vukrytku

Викрутки представлені в асортименті компанії мають нікелеве покриття, яке підвищує твердість, зносостійкість, а так само морозостійкість. Викрутки використовуються для викручування і закручування шурупів і інших деталей з наконечниками SL і PH. Ударна викрутка використовується для викручування і закручування гвинтів і шурупів. Ідеально підійде для робіт з сильно затягнутими або такими, що проіржавіли гвинтами. Діелектрична викрутка використовується з різьбовими з’єднаннями під напругою до 1000 В. . Індикатор напруги індуктивний призначений для використання розриву дроту під ізоляцією, перевірки роботи побутових пристроїв. Так само цей інструмент виявляє наявність змінного струму. Користуючись товарами придбаними на сайті New-Vist Ви можете бути впевнені в їх якості, надійності і довговічності.

Переглянути

Набори головок і насадок

naboru golovok i nasadok

Представлені набори на сайті New-Vist можуть містити від 10 до 150 інструментів. Трещітки використовуються для скручування і закручування різьбових з’єднань. Робоча частина цього інструменту є кільцем, на внутрішній поверхні якого розташовані грані, за допомогою яких виконується захоплення голівки кріплення. Торцеві голівки використовуються для закручування і відкручування кріплень. Між собою вони розрізняються розміром, формою робочого профілю і довжиною. Комірники використовують для монтажу і демонтажу торцевих голівок. Викрутки використовуються для відкручування і закручування кріпильних елементів. Виходячи з поставлених завдань можуть бути шліцьові, хрестові, реверсивні, ударні, Т-подібні, а так само викрутки з бітами. Користуючись товарами придбаними на сайті New-Vist Ви можете бути впевнені в їх якості, надійності і довговічності у використанні.

Переглянути

Ключі та набори ключів

kluchi

Ключ ріжковий є інструмент робоча частина, якого виготовлена у формі підкови. Виготовлений з міцної сталі Cr – V із захисним антикорозійним покриттям. Цей ключ використовується для робіт з різьбовими з’єднаннями, оскільки внутрішня сторона у нього гранована. Гнуто-накидний ключ має високий робочий ресурс. Його поверхні відшліфовані, так само має захисне нікелеве покриття. Його використовують для робіт з різьбовими з’єднаннями, завдяки його конструкції полегшується робота з ключем в поглибленнях. Використовується в авто слюсарних, сантехнічних і побутових роботах. Торцевий ключ має поглиблення в торці, яке може бути як шестигранне і дванадцятигранне. Такий ключ може використовуватися при обслуговуванні автомобілів при роботі у важкодоступних місцях.Імбусовий ключ виготовлений з посиленої вуглецевої сталі С45. Використовується для закручування і відкручування гвинтів з циліндричною голівкою і шестигранним поглибленням. Користуючись товарами придбаними на сайті New-Vist Ви можете бути впевнені в їх якості, надійності і довговічності у використанні.

Переглянути

Ключі трубні і розвідні

kluch rozvidnuy

Розвідний ключ виготовлений з міцної якісної сталі з антикорозійним покриттям. На губках таких ключів нанесена міліметрова шкала для регулювання ширини захоплення. Завдяки їх регулюванню такий вид ключів є універсальним, оскільки один такий ключ зможе вам замінити цілий набір для роботи з різними кріпленнями. Ключ трубний важільний виготовлений з якісної сталі з відшліфованими поверхнями. Завдяки насічкам на губках забезпечується надійне захоплення. За допомогою гайки можна регулювати ширину захоплення. Цей ключ підійде для різних будівельних, ремонтних, монтажних, а так само профілактичних робіт. Важільний ключ відноситься до найбільш універсальних типів інструменту. Свічковий ключ виготовлений з вуглецевої сталі з Т-подібною прогумованою ручкою. Використовується для монтажу і демонтажу свічок запалення автомобіля. Користуючись товарами придбаними на сайті New-Vist Ви можете бути впевнені в їх якості, надійності і довговічності у використанні.

Переглянути

Воротки, тріскачки

triskachku

На сайті New-Vist ви знайдете: комірчики Т-Подібні, тріскачки реверсні, а так само викрутки-утримувачі голівок. Тріскачка є ключем з храповиком на кінці і приєднувальним квадратом для фіксації торцевих голівок. За допомогою цього інструменту ви зможете значно спростити і прискорити поставлені завдання. Товари виготовлені з якісної сталі Cr – V. Представлені тріскачки в розмірах від 1/2″ до 3/8″, а так само відрізняються довжиною, на сайті нашої компанії New-Vist ви знайдете тріскачки довжиною від 115 мм до 250 мм. Користуючись товарами придбаними на сайті New-Vist Ви можете бути впевнені в їх якості, надійності і довговічності у використанні.

Переглянути

Подовжувачі, перехідники

perehidnuku

Карданний перехідник представлений в розмірах від 1/2″ до 3/8″. Так само в New-Vist ви знайдете шарнірні перехідники. Вони виготовлені з посиленої сталі з хром-нікелевим покриттям. Використовується для кріплення інструменту з різними приєднувальними квадратами при роботі з різьбовими з’єднаннями, так само мають шаровий фіксувальний механізм. Цей вид товару є одним із затребуваних типів перехідника. Найчастіше призначений для прямих комірчиків, а так само забезпечує можливість затягування кріпильних елементів з великим зусиллям. Подовжувач так само виготовлений з посиленої сталі. Використовується з голівками для роботи з різьбовими з’єднаннями у віддалених важкодоступних місцях. Користуючись товарами придбаними на сайті New-Vist Ви можете бути впевнені в їх якості, надійності і довговічності у використанні.

Переглянути

Головки

golovku

Голівки виготовлені з високоякісної сталі Cr – V, завдяки куванню і гартуванню надається ще більш висока міцність і збільшується робочий ресурс. Твердість металу 42-46 HRC. Так само цей інструмент має протиковзні насічки. Використовується цей інструмент для з’єднання/роз’єднання різьбових з’єднань шляхом закручування/розкручування гайок, болтів і інших кріпильних виробів з відповідним типом голівок. Перевагою шестигранного профілю є гарне охоплення кріплення завдяки більшій площі плями контакту. Використання цього інструменту дозволяє мінімізувати навантаження на кріплення. Користуючись товарами придбаними на сайті New-Vist Ви можете бути впевнені в їх якості, надійності і довговічності у використанні.

Переглянути

Струбцини і набори струбцин

strubcunu

У асортименті компанії ви зможете знайти струбцини:столярні, столярні кутові, швидко затискні, пружинні, стрічкові, а так само набори струбцин. Столярна струбцина має сталеву шину з рифленням. Рухливу і нерухому скоби. На рухливій скобі знаходиться шпиндель з дерев’яною забарвленою ручкою. Така струбцина використовується для жорсткого, твердого і надійного затиску деталей при їх склеюванні, фіксації у верстаку при проведенні столярних і слюсарних робіт. Кутова струбцина має шпиндель, який розташований під кутом 90 градусів для двох виробів різної або однакової товщини. Найчастіше застосовується при виготовленні дерев’яних рамок, ящиків, коробок і інших виробів. Отвори, які знаходяться на струбцині, дозволяють закріпити її на верстаку. Користуючись товарами придбаними на сайті New-Vist Ви можете бути впевнені в їх якості, надійності і довговічності у використанні.