Pobytova ximiya

Дім – це не лише фортеця, де можна сховатися від світу, чи локація для частого приймання гостей. Це чарівне місце, де саме ми створюємо атмосферу, зосереджуючи особистий комфорт, затишок і тепло. Втома, погане самопочуття, смуток – все це розчиняється в безпеці дому. Гармонія в ньому допомагає боротися з будь-якими проблемами, залишаючи їх за порогом, вирішувати непрості завдання після короткого відпочинку, очікувати нового дня біля улюбленого вікна, що б не трапилося вчора. Це місце, куди хочеться допускати тільки близьких, важливих, цікавих людей, залишаючи за бортом недоброзичливців. Ось чому власний куточок такий важливий. Зробити його ще більш чистим, світлим, ергономічним і затишним допоможуть товари для дому та побутова хімія з широкого асортименту New-Vist. І в якості не доведеться сумніватись!
Сьогодні, в епоху боротьби з ГМО і фосфатами, на прилавках можна відшукати продукцію з максимально натуральним складом.Яких рекомендацій варто дотримуватися при виборі побутових товарів?
Уважно вивчайте склад, попередньо ознайомившись з описом основних інгредієнтів. Не потрібно довіряти виробникам, обмежується характеристикою «безфосфатний».
Екологічна продукція не містить агресивних і токсичних компонентів, барвників та ароматизаторів. Для додання запаху замість останніх використовуються ефірні олії.
ПАР можуть бути натуральними: омилення рослинні олії, природні піноутворювачі.
Здорова альтернатива фосфатам – пом’якшувальні цеоліти. Вони, ретельно очищаючи речі, які не осідають на них і на пральній машині, добре виполіскуються.
Якісні відбілюючі порошки мають в складі кисневий перкарбонат натрію, нешкідливий для людей і навколишнього середовища. Він підсилює пральні властивості кошти, дезінфікує, виводить плями, зберігає свіжість після прання надовго.
Порошок з біодобавками начебто ензиму протеаза відмінно впорається з сильно забрудненими речами.
Купити недорого товари для будинку можна на сайті New-Vist.

Переглянути

Засоби для прибирання дому

Dlya domy

На сайті New-Vist Ви знайдете не тільки ручний інструмент і витратні матеріали для будівництва і ремонту, а й незамінні засоби для прибирання будинку.  У каталозі New-Vist легко знайти товар, який може стати в пригоді для збереження і підтримки чистоти та блиску приміщень. Універсальний засіб для миття — це незамінний продукт побутової хімії, який піклується про чистоту будинку і здоров’я його мешканців, призначене для миття будь-яких поверхонь в будинку.  Призначено для миття підлоги, кахельної плитки, паркету, лінолеуму, меблів, підвіконь та інших поверхонь.  При використанні універсальних засобів для миття, видаляються забруднення, пил, а приміщення набуває свіжий аромат і комфорт.

Переглянути

Засоби для прання

Prannya

Кондіционер для білизни,не містить фостфатів.Призначений для полоскання білизни після прання,він пом’якшує тканину та надає їй приємний аромат.На сайті New-Vist можна підібрати побутову хімію високої якості за доступними цінами торгової марки.

Переглянути

Засоби для прибирання ванни і туалету

Dlya tyalety

Санвузол найчастіше піддається забрудненню, і це не тільки пил і бруд, а ще й у великій мірі це джерело розвитку бактерій і найбільш ймовірне місце появи неприємних запахів.  Крім розповсюдження інфекцій, невчасно виконане прибирання може стати причиною виходу з ладу сантехнічного обладнання та зливних труб.  Тому дуже важливо стежити за чистотою санвузла та ванної кімнати.  У боротьбі з неприємними запахами та бактеріями не обійтися без спеціальних засобів для прибирання, зокрема необхідно мати під рукою засіб для унітаза.  Спеціальний засіб для туалетів видаляє бруд і сліди накипу на унітазі, володіє антибактеріальними властивостями, не псує поверхню унітазу, усуває неприємний запах, і туалетна кімната знову виглядає ідеально чисто і доглянуто.  В таких умовах у мікробів і бактерій немає ніяких шансів на виживання!  Легкий приємний аромат бадьорить і тонізує, а сантехніка виблискує!  Вам залишається тільки вибрати запах, яким буде пахнути чистота у Вашій ванній кімнаті та туалеті.  У каталозі інтернет-магазину vist.market можна підібрати побутову хімію високої якості за доступними цінами таких торгових марок як PRAVA і TYTAN.  TM PRAVA – це безфосфатна побутова хімія, що забезпечує безпечне прибирання, яка піклується про здоров’я і безпеки..

Переглянути

Засоби для миття посуду і прибирання кухні

Dlya kyhni

На сайті New-Vist ви можете придбати засоби для чищення кухонних поверхонь і побутової техніки.Засоби для прибирання кухні розрізняються за об’ємом, ароматом і типом дозатора.рідина для чистки кухні має приємний аромат, при цьому не є різким й нав’язливим.Завдяки розпилювачу засобу мають економну витрату.Однієї упаковки вистачає на довго, виходячи з цього такі засоби дуже вигідно купувати.Окрім очищаючого ефекту цей засіб чинить ще та антибактеріальну дію.Користуючись товарами придбаними на сайті New-Vist Ви можете бути впевнені в їх якості, надійності й довговічності у використанні.

Переглянути

Рідке мило

Ridke mulo

В каталозі New-Vist ви зможете знайти рідке мило об’ємом 1 і 5 літрів з ароматом лимона. Представлений товар використовується для зняття забруднень, а так само можливе використання для будівельних потреб.Користуючись товарами придбаними на сайті New-Vist Ви можете бути впевнені в їх якості, надійності й довговічності у використанні.