Ventilyaciya

Вентиляція – гарантія свіжого повітря, необхідного нам завжди! Проте, нові стандарти енергоефективності будівель, технології та інноваційні матеріали будівництва привели практично до абсолютної ізольованості будь-якого сучасного приміщення. В таких умовах єдиним виходом стає грамотне проектування систем вентиляції. На сайті New-Vist ви знайдете безлічі актуальних рішень в сфері вентиляції, які дозволять створити максимально комфортне середовище в приміщенні будь-якої площі і призначення.

Переглянути

Решітки вентиляційні

reshetki ventilyacionnue

New-Vist пропонує величезний асортимент таких виробів, як вентиляційні решітки, тому можна підібрати не тільки необхідну форму або розмір, але і колір, і матеріал.  Вентиляційні решітки виготовляються з якісного пластику і металлу який з часом не жовтіє, не деформується, а завдяки матеріалу, легко виготовляти самих різних розмірів і форм.   Наші консунльтанти допоможуть підібрати всі необхідні комплектуючі для систем вентиляції як для житлових, так і виробничих приміщень високої якості за доступними цінами.

Переглянути

Фасонні деталі круглі

fasonnue detali kryglue

В каталозі New-Vist представлені фасонні круглі деталі – повітроводи різного діаметру і довжини, з’єднувачі, тримачі круглих каналів, коліно 90 і 45 градусів, трійники.  Застосовуються для створення систем припливної та витяжної вентиляції невеликих і середніх приміщень, для підключення витяжного і вентиляційного устаткування.  Головний плюс у використанні круглих повітропроводів і комплектуючих в простоті монтажу, зниження шуму, широкому температурному діапазоні, експлуатації, великий вибір типорозмірів і номіналів. На сайті New-Vist можна підібрати пристрої та компоненти систем вентиляції як для житлових, так і виробничих приміщень, високої якості за доступними цінами.  Компанія New-Vist пропонує Вам тільки сертифікований інструмент з високим ресурсом експлуатації.

Переглянути

Повітровідводи

povitrootvodu

На сайті New-Vist Ви зможете знайти повітроводи гнучкі вентиляційні двох видів: алюмінієві гофровані та ПВХ армовані.  Гнучкий повітровод гофрований для використання в системах побутової вентиляції, каналів газопроводу побутових водонагрівальних колонок, кухонних витяжок, і вентиляційних каналів.  Представлені повітроводи діаметром від 80 міліметрів — до 150 міліметрів, довжиною до 3 метрів.  Для організації припливно — витяжних систем вентиляції застосовуються повітроводи гнучкі на каркасі, такі повітроводи володіють високим коефіцієнтом щільності, та витримують температурний режим від -30 до 100 градусів.  Представлені в діаметрах від 100 міліметрів — до 150 міліметрів, довжиною від 1 метра — до 6 метрів. Компанія New-Vist пропонує Вам тільки сертифікований інструмент з високим ресурсом експлуатації.

На сайті New-Vist Ви зможете знайти люки сантехнічні, ревізійні люки. Призначені для доступу до закритих вузлів сантехнічних комунікацій.  Можна встановлювати як в стіні, так і в стелі, за допомогою розчину або клею.  Завдяки якісному пластику, дані люки можна використовувати у вологих приміщеннях, матеріал стійкий до ультрафіолету, витримує перепади температур від -80 до +120 C. Для зручності у використанні оснащені ручкою або натискним механізмом.  При необхідності природної вентиляції, рекомендуємо вибрати універсальний виріб подвійного призначення: люк і вентиляційні решітки одночасно, під назвою Декофот.  Такі ревізійні дверцята сприяють природної вентиляції прихованих вузлів інженерних комунікацій.  Пропонуємо люки в різних розмірах, від 150х100 – до 418х518 міліметрів. Компанія New-Vist пропонує Вам тільки сертифікований інструмент з високим ресурсом експлуатації.

Переглянути

Вентилятори витяжні побутові

1000x300_vitiygki

Вентилятор побутовий для вентиляції і провітрювання кімнат різного призначення, від ванних і санвузлів до кухонь та спалень.  Вентилятор осьовий витяжний — найпоширеніший вид витяжних вентиляційних пристроїв.  Виконані вони в сучасному дизайні, мають різноманітні лицьові панелі, призначені для постійної або періодичної вентиляції побутових приміщень.  Для зручності рекомендуємо звернути увагу на витяжний вентилятор з таймером.  Кріплення обладнання здійснюється як настінне, так і стельове, монтується в вентиляційну шахту, або через повітропровід.Компанія New-Vist пропонує Вам тільки сертифікований інструмент з високим ресурсом експлуатації.

Переглянути

Вентилятори канальні

ventulyator kanal'nuy

Осьові канальні вентилятори мають циліндричний корпус, усередині якого знаходяться лопат, і закріплені на осі електричного двигуна. В асортименті компанії є вентилятори потужністю від 16 Вт. Осьові вентилятори переміщають повітря практично безшумно. Радіальні вентилятори працюють за допомогою обертань колеса. Від усіх вентиляторів вони відрізняються універсальністю і компактністю. Відцентрові вентилятори мають низький рівень шуму і високу потужність.Чудово підійдуть для невеликого простору. У каталозі New-Vist представлені вентилятори з високоякісного пластика. Канальні вентилятори мають попит як в промисловій сфері, так і побутовий, їх встановлюють їх в канальні системи кондиціонування і вентиляції для додому і квартир. Користуючись товарами придбаними на сайті New-Vist Ви можете бути впевнені в їх якості, надійності і довговічності у використанні.

Переглянути

Решітки витяжні

reshitku vutyajni

Основним завданням витяжних решіток є видалення дрібних часток пилу, підтримка в приміщенні швидкості руху повітря, а також рівномірності температури.Так само решітки можуть використовуватися для декоративного оформлення виходів вентиляційних систем. Круглі решітки в асортименті компанії є в діаметрах від 100 до 165 мм. Квадратні решітки в каталозі New-Vist є від 150*150 мм до 350*350 мм. Решітки вентиляційні використовують для приточних, витяжних систем вентиляції, кондиціонування і повітряного опалювання. Решітки мають нахилені жалюзі. Можуть кріпитися як на стіну, так і на стелі за допомогою шурупів, клею, обо фланцевого фіксатора. Так само завдяки монтажному фланцю просто з’єднується з круглими повітропроводами. Ви можете легко решітку демонтувати для технічного обслуговування. Перевагою роз’ємних решіток є те, що вони можуть монтуватися як самостійно за допомогою шурупів, так і з повітропроводами відповідного діаметру, використовуючи монтажний фланець. Користуючись товарами придбаними на сайті New-Vist Ви можете бути впевнені в їх якості, надійності і довговічності у використанні.

Переглянути

Площадки з каналом

ploshadki s kanalom

В асортименті компанії New-Vist є: накладки торцеві пластикові, з’єднувачі круглих каналів з накладною пластиною, а також площадки торцеві з фланцем. Накладка торцева пластикова використовується для з’єднання безпосередньо з повітропроводом потрібного діаметру. Для настінного або монтажу на стелю. Кріпиться ця площадка за допомогою шурупів. З’єднувач круглих каналів з накладною пластиною використовується для з’єднання круглих повітроводів відповідного діаметру між собою. Цей з’єднувач об’єднує функції торцевої площадки і з’єднувача каналів. Площадка торцева пластикова з решіткою і фланцем використовується для оформлення вентиляційних отворів і приєднання повітроводів. Для настінного або монтажу на стелю. З’єднання здійснюється безпосередньо з повітроводами відповідного діаметру. Додаткова вентиляційна решітка для забезпечення природного витягу в приміщеннях з газовим устаткуванням. Девіатор для забезпечення зворотного потоку через нижні вентиляційні решітки .Користуючись товарами придбаними на сайті New-Vist Ви можете бути впевнені в їх якості, надійності і довговічності у використанні.

Переглянути

Дифузори

dufyzoru

В асортименті компанії New-Vist ви знайдете: дифузори круглі стельові з фланцем, анемостат приточно-витяжний регульований без фланця і з фланцем. Дифузор круглий стельовий з фланцем використовується для приточних, витяжних систем вентиляції, кондиціонування і повітряного опалювання. Має захисну сітку від комах і аеродинамічний клапан. Кріпиться за допомогою шурупів. В асортименті є розміри діаметром від 100 мм до 150 мм. Анемостат приточно-витяжний регульований без фланця використовується для приточних, витяжних систем вентиляції, кондиціонування і повітряного опалення. Він регулює повітря шляхом обертання центральної частини клапана, встановлюється в підвісні стелі або стіни. Анемостат з фланцем обладнаний монтажним фланцем для простого з’єднання з круглими повітроводами. Представлені анемостати в розмірах від 100 мм до 150 мм діаметром. Користуючись товарами придбаними на сайті New-Vist Ви можете бути впевнені в їх якості, надійності і довговічності у використанні.

Переглянути

Фасонні деталі прямі

fasonni detali pryami

В асортименті компанії New-Vist ви знайдете: повітроводи, кріплення, з’єднувачі, коліно для прямих каналів, трійники. Повітровод ПВХ прямий використовується для створення приточних, витяжних систем вентиляції. Представлений товар з’єднується за допомогою з’єднувачів відповідного перетину. Представлений завдовжки від 0,5 м до 2 м. Тримач прямих каналів використовується для кріплення повітроводів відповідного перетину до монтажної поверхні. Його кріплення здійснюється за допомогою шурупів. З’єднувачі прямих каналів представлені зі зворотним клапаном. Цей товар використовується для з’єднання прямокутних каналів одного розміру. Він оснащений клапаном для захисту від зворотної тяги. Коліно різнокутове горизонтальне для прямих каналів використовується для з’єднання повітроводів під кутом від 3 до 48 градусів. Залежно від вибраного кута одна сторона з’єднувача підрізається. Трійник Т-подібний для прямих каналів ви зможете використати для організації складних систем вентиляції і відведень. Користуючись товарами придбаними на сайті New-Vist Ви можете бути впевнені в їх якості, надійності і довговічності у використанні.

Переглянути

Перехідники та адаптери

Perehidnuku

В каталозі сайту New-Vist ви знайдете: з’єднувачі прямого каналу з круглим, перехідник ексцентриковий круглих каналів, з’єднувач прямого каналу з круглим повітроводом, перехідник центральний універсальний, редуктор центральний круглих і прямих каналів. З’єднувач прямого каналу з круглим використовується для з’єднання з повітророзподільниками або круглими повітроводами під кутом 90 градусів. Ця деталь з’єднується з прямокутними повітроводами, які мають фланець, а з круглими через з’єднувач відповідного діаметру. Перехідник ексцентриковий використовується в системах приточної, витяжної вентиляції для з’єднування повітроводів різних діаметрів між собою без додаткових елементів. Перехідник центральний універсальний для круглих каналів використовується для з’єднування каналів різних діаметрів. Його корпус підрізається для отримання з’єднувача з необхідним діаметром. Користуючись товарами придбаними на сайті New-Vist Ви можете бути впевнені в їх якості, надійності й довговічності у використанні.