Shtukaturnuy instrument

Ідеальний ремонт або будівництво завжди має потребу в професійному інструменті.
Штукатурні роботи ніколи не були виключенням з цих правил. Правильний підбір інструменту для спеціаліста, здатний допомогти виконати свою роботу за короткий час та зекономити матеріал, показати ідеальний результат.
Штукатурні роботи вимагають три види інструменту:
• Щоб підготувати стіни(поверхні);
• Щоб розмістити матеріал, нанести його і вирівняти;
• Допоміжні будівельні матеріали (тази, відра)
На сайті New-vist представлений широкий асортимент штукатурного інструменту, а саме:
– кельми і мастерки
– інший штукатурний інструмент
– шпателі
– терки і гладилки
– міксери
– скребки
– правила
Лідерами на ринку України серед надійного , і водночас, доступного штукатурного інструменту є торгові марки такі як FAVORIT і COLORADO

Переглянути

Терки и гладилки

terki i gladilki

Ідеально рівні стіни, це головний показник якісного ремонту. На сайті компанії New-vist ви зможете придбати весь необхідний інструмент . Підготувати стіни для облицювальних робіт, зробити їх рівними та гладкими, допоможе Вам будівельна терка. Саме з її допомогою вдається отримати ідеально рівну поверхню, для подальшого декоративного оформлення. Тертки штукатурні бувають: поліуретанові, пластмасові, пластмасові з різними накладками — це губчасті та з металу. Гладилки,які представлені в каталозі, виконані з нержавіючої сталі, діляться на два типи: з рівними краями та з зубчастими краями. Лідерами на ринку України серед надійного , і водночас, доступного штукатурного інструменту є торгові марки такі як FAVORIT і COLORADO

Переглянути

Шпателі

shpatelya

Шпателі, що застосовуються для різних видів робіт, повинні вибиратися строго відповідно до їх призначення. Якщо Вам потрібно наносити шар шпаклівки або штукатурки на невеликих площах або в важкодоступному місці, то вибирайте вузький або середній шпатель зі сталевим лезом від 20 до 150 мм. Шпатель від 150 мм до 600 мм використовується для нанесення шпаклівки або штукатурки для великих площин, ще їх називають фасадними. Зубчасті шпателі — це сталеве лезо з зубцями квадратної форми, застосовуються для нанесення клейових або цементних сумішей. Гумові шпателі продаються в наборах і поштучно, можуть бути різних розмірів. Застосовуються для фугованих робіт, в роботі з герметиками, для формування швів настінної плитки та цегляної кладки, видалення надлишку матеріалу. Притискні шпателі виготовлені з якісного пластику, призначені для притискання і розгладжування шпалер. На сайті New-vist представлений великий вибір такого ручного інструменту як шпателі. Лідерами на ринку України серед надійного , і водночас, доступного штукатурного інструменту є торгові марки такі як FAVORIT і COLORADO

Переглянути

Кельми і мастерки

kelmu i masterki

В каталозі компанії New-vist представлений великий вибір такого інструмента,як кельми та мастерки. Це головні атрибути муляра, штукатура або пічника. Це ручний інструмент, який виконаний у вигляді лопатки зі сталевого полотна, або нержавіючої сталі. Ручки, бувають дерев’яні або прогумовані. Головна функція даного ручного інструменту — це нанесення штукатурних і клейових сумішей на поверхню і подальше вирівнювання. Використовують кельма під час кладки цегли, при проведенні облицювальних робіт, при укладанні керамічної плитки, для нанесення і вирівнювання штукатурки, рідких шпалер, та в інших будівельних роботах.

Переглянути

Міксери

mikseru

Будівельний міксер — це ручний малярський інструмент який стане в пригоді для будівельно-оздоблювальних робіт. За допомогою такого міксера швидко і легко замішувати багатокомпонентні склади будівельних сумішей, фарб, шпаклівки, штукатурки, і інших будівельних мас. В каталозі компанії New-vist представлений великий вибір і різноманітність насадок на будівельні міксери. Виробники випускають різноманітні насадки, що б кожен матеріал правильно змішувався та розчинявся, без втрати якості. В каталозі представлені товари торгівельної марки Favorit,яка є лідером на ринку України серед надійного,і в одночас доступного інструменту.

Переглянути

Шкребки

shkrebku

Шкребки бувають зі знімними лезами й литі. Запасні леза виконані з вуглецевої сталі і продаються по 10 штук в упаковці. Сталь на на таких шкребках використовується товста і міцна, завдяки чому вони прослужать довше. Також на сайті New-vist представлені шкребки для швів. У нього два леза з вольфрамовою робочою частиною і пластмасовою ручкою. Лезо кріпиться за допомогою гвинтового з’єднання. Такий шкребок призначений для розшивки й очищення швів при проведенні робіт з укладанням плитки або декоративного каменю. У каталозі компанії New-vist можна підібрати надійний і довговічний ручний інструмент і витратні матеріали високої якості за доступними цінами.

Переглянути

Правила

pravula

Правила представлені в каталозі New-vist ,виконані з високоякісного алюмінію, що не піддається корозії, легкі, міцні та зручні в роботі. Товщина профілю 1,2 мм, всередині правила порожнисті, але мають ребра жорсткості, завдяки чому підвищується жорсткість і зносостійкість інструменту. Чим більше ребер жорсткості, тим довше прослужить інструмент і не погнеться при фізичному впливі. На торцях передбачені пластикові заглушки для того, що б штукатурні розчини, цемент та інші будівельні суміші не потрапляли у профіль правила.На сайті New-vist Ви можете підібрати відповідний інструмент по довжині, формі, і вартості.

Переглянути

Інший штукатурний інструмент

Inshuy

На сайті компанії New-vist ви зможете знайти такі інструменти, як розбризкувач будівельних сумішей, який використовується для створення на стінах декоративного покриття.Цей інструмент використовується для робіт з дрібнодисперсними цементними сумішами.Виробником даного інструменту є торговельна марка Favorit, яка є лідером на ринку України серед надійного, і водночас доступного інструменту.