1000x564_fonte

Малярські роботи, будь-якої складності, такі як фарбування, побілка, декорування стін, просочення та інші, вимагають наявності професійного малярного інструменту.

New-vist пропонує тільки кращий та професійний інструмент оптом.

Асортимент нашого малярного інструменту вражає, на сайті New-vist можно обрати такі види:

Пензлі і макловиці;
Набори пензлів;
Валики;
Мінівалики;
Валики з ручкою;
Валики аераційні;
Валики притискні;
Валики для стель і кутів;
Ручки для валиків;
Кюветки;
Виски;
Олівці будівельні;
Жилки муляра;
Шнури розмічальні і фарби;
Відра й тази будівельні, та багато іншого.

Лідерами, на ринку України, серед надійного, і водночас доступного малярського інструменту, є такі торгові марки як:

FAVORIT і COLORADO

Наш малярний інструмент, як правило, використовується на завершальній стадії оздоблювальних і ремонтних робіт. Продукція приємно дивує ціною і якістю, та розрахована як для майстрів, так і для початківців у домашньому ремонті. Фахівці нашої компанії регулярно тестують малярний інструмент, та готують відеоогляди інструменту, завдяки чому Ви дізнаєтесь:

– як правильно вибирати інструмент для різних малярних робіт, на що звернути увагу;
– основні характеристики інструменту, які впливають на якість і швидкість робіт в малярстві;
– основні відмінності інструменту і т.п.

Наш інструмент заощадить не тільки Ваш час, а ще й гроші!

Переглянути

Валики

Труби РЕRT

Від обраного інструменту залежить якість фарбування і виконана робота в цілому. Тому дуже важливо вибрати якісни та надійні інструменти для фарбування, зокрема валики. Правильний і високоякісний валик допоможе зробити роботу більш якісно і у рази швидше, а також зменшить витрату лакофарбового матеріалу. Саме такі валики Ви підберете собі в магазині New-vist таких провідних торгових марок як FAVORIT й COLORADO. У каталозі представлені валики довжиною від 180 мм до 250 мм, з різним складом ворсу, а також структурні – гумові для декорування.

Переглянути

Ручки для валиків

1000x300_kluch

У магазині New-vist Ви зможете знайти все для професійного використання, а так само для проведення ремонту дома. В асортименті представлені торгові марки FAVORIT і COLORADO. Наша компанія пропонує придбати ручки для валиків. В каталозі є ручки для валиків з посадковим діаметром 6 і 8 мм, а так само шириною вироби від 50 до 250 мм. Пластикові ручки мають форму, яка дозволяє використовувати телескопічний подовжувач. Телескопічний подовжувач зручно використовувати при обробці поверхонь на висоті. Вони бувають від 80 см – до 3 метрів. Також хочемо запропонувати ручки ергономічної форми, прогумовані, завдяки чому рука повністю охоплює ручку і не зісковзує при виконанні малярних робіт. У магазині New-vist представлені сучасні моделі малярних інструментів, завдяки чому є можливість підібрати більш зручну ручку саме для Вас.

Переглянути

Кюветки

1000x300_kist

Для малярських робіт, під час роботи з валиком, вкрай необхідно використовувати кюветку.  Кюветка — це пластикова форма, куди наливається фарба, занурюється валик і розкочується з фарбою, по ребристої поверхні кюветки, тим самим, зайва фарба залишається у формі, і не розбризкується під час нанесення на оброблювану поверхню.  При зануренні валика в фарбу, із застосуванням кюветки, на ньому залишається така кількість фарби, яка потрібна для рівного шару на поверхні. Завдяки роботі з кюветкою, фарба витрачається економніше, не залишається зайвих патьоків, і робота виконується максимально чисто та акуратно.  Залежно від того, яким валиком працює майстер, можна підібрати найбільш відповідний розмір кюветки. У магазині New-vist Вашій увазі представлені кюветки під розміри валиків: від 85 мм до – 270 мм. В асортименті нашого магазину представлені кюветки з висококласного пластику, таких торгових марок як FAVORIT і COLORADO.

При виконанні будівельних робіт, часто постає необхідність виробляти юстування вертикальних і горизонтальних поверхонь, для цього використовують виски.  Будівельний висок являє собою пристрій, що складається з тонкої нитки, із закріпленим на кінці, важким тягарем.  Вага виску може відрізнятися.  Виски знайшли своє застосування при проведенні таких робіт як: Контроль рівності стін; Установка штукатурних маяків; Креслення вертикальних ліній; Монтажі крокви на даху; Розставлення опалубки.  У каталозі магазина New-vist схили представлені в декількох варіаціях, популярної торгової марки FAVORIT.

Переглянути

Олівці будівельні

Olivci bydivel'ni

Якщо Ви професійний будівельник або робите ремонт будинку, або на дачі, рекомендуємо не забути придбати товари в розділі “Будівельні олівці”.  У цьому розділі представлена торгова марка вітчизняного виробника – FAVORIT.  Тут Ви знайдете будівельні олівці, олівці для муляра, столяра, олівці для скла, будівельні маркери, а також розмічальні металеві рисувалки.  Використовуючи товари придбані в магазині New-vist, Ви можете бути впевнені в їх якості, надійності та довговічності.  Наша компанія пропонує будь-якому покупцеві придбати товар за доступною ціною оптом.

Переглянути

Жилки муляра

Julku mylyara

На сайті New-vist, розділі “Жилки муляра” представлена торгова марка FAVORIT. У каталозі представлені жилки в мотку, а так само на котушці. Призначений даний вид товару для нанесення розмітки при кладці цегли. Жилка виготовлена з пластику, не розтягується і не провисає, що сприяє ідеально рівній розмітці. Має яскравий жовтий колір. Основне призначення даного виду товарів — це відбивання рівня фундаменту кладки. Діаметр її становить 1 мм, Ви можете придбати цей товар довжиною 100 метрів. Представлені товари в магазині New-vist повністю відповідають основним вимогам, таким як міцність на розрив, еластичність, стійкості до фізичних і хімічних впливів (температура, ультрафіолетове випромінювання), тертя. Дана жилка легко і міцно тримає рівень, за умови хорошого натягу. Використовуючи товари, придбані в магазині New-vist, Ви можете бути впевнені в їх якості, надійності та довговічності. Наша компанія пропонує будь-якому покупцеві придбати товар за доступною ціною оптом.

Переглянути

Шнури розмічувальні і фарби

Shnyru rozmichyval'ni

На сайті New-vist, у розділі “Шнури розмічальні та фарби” представлена торгова марка FAVORIT. При будівельних роботах майстру необхідно виконувати точну і добре помітну розмітку на поверхні. За допомогою розмічального шнура і спеціального фарбувального порошку, який залишає яскравий слід на поверхні, можна наносити як вертикальну, так і горизонтальну розмітку, а також, цей прилад можна використовувати замість виску. Малярські шнури в асортименті компанії представлені довжиною від 15 до 30 метрів, з діаметром шнура 1 мм. Шнур виготовлений з синтетичної нитки та розташований в пластиковому корпусі. Заправляється порошковою фарбою, яку також можна придбати в інтернет-магазині New-vist (вона представлена у двох кольорах: синій і червоний, вагою по 115 грамів). Забарвлення фарби підійде для нанесення розмітки на світлих і жовтих стінах.
Користуючись товарами, придбаними в магазині New-vist, Ви можете бути впевнені в їх якості, надійності та довговічності. Наша компанія пропонує будь-якому покупцеві придбати товар за доступною ціною оптом.

Переглянути

Відра і тази будівельні

Vidra

Магазин New-vist рекомендує звернути увагу на розділ “Відра й тази будівельні”, через те, що цей вид товару стане в пригоді як для будівництва, так і для саду або дачі.  Даному виду товару можна знайти масу застосувань.  Вашій увазі пропонуємо придбати будівельні відра і тази вітчизняної торгової марки FAVORIT.  В асортименті компанії є будівельні відра, об’ємом від 10 до 20 літрів.  Відра виготовлені з високоякісного пластику, завдяки чому легко очищаються стінки від будівельних сумішей.  Використовується для приготування і транспортування будівельних сумішей, фарби, розчинів.  Так само відра мають мірну шкалу в середині, що зручно при приготуванні невеликої кількості розчину.  Будівельні тази в асортименті компанії представлені двох видів: круглі та квадратні, від 45 літрів до 90 літрів.  Вони виготовлені з високоякісного пластику, широко застосовуються для приготування і транспортування будівельних сумішей.  Відра й тази можна використовувати для садово-городніх робіт, для технічної води.  Використовуючи товари, придбані в магазині New-vist, Ви можете бути впевнені в їх якості, надійності і довговічності.  Наша компанія пропонує будь-якому покупцеві придбати товар за доступною ціною оптом.

Переглянути

Пензлі і макловиці

Penzli

Найголовнішим атрибутом маляра безперечно є малярська кисть.  Пензлі й макловиці, в каталозі магазина New-vist, представлені в колосальному асортименті.  Малярські кисті застосовуються на завершальних етапах малярних робіт, саме тому необхідно вибирати високоякісний інструмент з натуральним або змішаним ворсом.  Саме такі, якісні, кисті представлені Вашій увазі на сайті New-vist, від провідних компаній FAVORIT й COLORADO.  Залежно від завдань, що стоять перед майстром, пропонуємо різні кисті, які можна вибрати за розміром, формою, ціною і складом ворсу, від плоскої «флейцевой» – до вигнутої «радіаторной».  Вибір залишається за Вами.

Переглянути

Набори пензлів

Naboru penzliv

Якщо Ви затіяли ремонт в будинку, квартирі або на дачі, Вас чекає складний вибір.  Вам належить вибрати не тільки фарби, клеї та шпалери, але і визначитися з вибором малярного інструменту, такого як пензлі.  Магазин New-vist пропонує придбати пензлі, адже в асортименті компанії представлений великий вибір не просто пензлів, а й різних наборів пензлів.  Вашій увазі пропонуємо придбати пензлі та набори пензлей торгівельної марки FAVORIT.  У каталозі компанії є набори для підфарбовування в різновидах 3 штуки в наборі або 5 штук.  В даному наборі представлені пензлі з натуральної свинячої щетини з дерев’яними забарвленими ручками.  Набір призначений для виконання точних художніх робіт на завершальному етапі малярних робіт.  Так само New-vist пропонує придбати набір пензлів, в який входять: флейцовий пензл, круглий пензл, пензл для підфарбовування.  Та звичайно, хотіли б вам запропонувати набір флейцових пензлів для лака.  У наборі використовується ворс з натуральної чорної свинячої щетини, дерев’яні пофарбовані ручки.  Використовуючи товари, придбані в магазині New-vist, Ви можете бути впевнені в їх якості, надійності та довговічності.  Наша компанія пропонує будь-якому покупцеві придбати товар за доступною ціною оптом.

Переглянути

Мінівалики

Minivaluku

Малярські валики призначені для фарбування великих поверхонь різними лакофарбовими матеріалами.  Але ось як бути якщо з’явилася необхідність пофарбувати поверхню в важкодоступному місці, куди звичайний валик не зможе пройти?  Можна звичайно вибрати й інший малярський інструмент, такий як кисть, але буває, що і цей інструмент не підійде вам у вирішенні поставленого завдання.  Саме для таких випадків знадобляться міні-валики.  Валик міні, так само, як і стандартні валики мають шубку, яку потрібно підібрати для конкретних робіт.  Шубки представлені в таких варіантах: поліестер, поліакріл, поліамід, мікрофібра та інші.  Маленькі валики представлені в таких розмірах: 70, 100 і 150 міліметрів, підходять під ручки діаметром 6 міліметрів.  Магазин New-vist пропонує весь асортимент високоякісного малярського інструмента таких торговельних марок як “FAVORIT” і “COLORADO”.  Заходьте в наш інтернет-магазин, тут завжди Вам раді.

Переглянути

Валики з ручкой

Valuku z rychkoyu

Всі знають, що пофарбувати, або покрити лаком великі площини, не важко, якщо є валик. Але тільки зіткнувшись з асортиментом цього інструменту, очі розбігаються, і необхідна допомога фахівця, щоб розібратися, який валик підійде для запланованої роботи. Адже необхідно враховувати, яку поверхню належить фарбувати, яким лакофарбовим покриттям, в приміщенні або на вулиці будете проводити роботи, всі ці деталі важливо враховувати в виборі. За конструкцією валики не сильно відрізняються, там може варіюватися довжина і ширина ручки, матеріал і ергономічність держака, всі ці показники не сильно впливають на якість роботи. Головне правильно підібрати матеріал шубки та довжину ворсу. Шубки представлені в таких варіантах: поліестер, поліакріл, поліамід, мікрофібра та інші. Структуровані валики виготовлені з поліуретану, застосовуються для додання шорсткості, покритим структурними фарбами, поверхням. Підходять для структурних фарб. Магазин New-vist пропонує весь асортимент високоякісного малярського інструмента таких торговельних марок як “FAVORIT” і “COLORADO”. Для того, що б Ваш ремонт радував Вас своїм виглядом, радимо уважно прислухатися до рекомендацій щодо застосування такого інструменту як валики. А наш магазин New-vist надасть великий асортимент в даному напрямку.

Переглянути

Валики аераційні

Valuku aeraciyni

Аераційні валики зовні виглядають як звичні, але замість звичної шубки або поролону, на пластиковому циліндрі аераційного валика розташовані голки, тому їх ще називають голчастими валиками. Винайшли такі валики для допомоги, в роботі з наливними підлогами. Під час підготовки та перемішування суміші для наливної підлоги, в складі неминуче утворюються бульбашки повітря. Після того, як суміш залили на рівну поверхню, з неї потрібно максимально видалити або “вигнати” ці самі бульбашки. При покупці аераційного валика слід знати, що валики відрізняються по довжині підстави, діаметру і довжині голок. Чим довший валик, тим простіше і швидше з ним працювати, короткі валики так само не варто ігнорувати, вони зручні для роботи у важкодоступних місцях. На довгих валиках передбачений бортик, для того, щоб уникати зайвих і непотрібних бризок. Довжина голок залежить від товщини шару наливної підлоги, з яким необхідно працювати. Рекомендується вибирати валик, у якого довжина голок трохи більше, ніж товщина робочої суміші. Голки будуть глибше проникати в розчин, це забезпечить ефективність роботи та бажаний результат. Для того, щоб правильно провести видалення повітряних бульбашок, або як це правильно називається — деаерацію, діаметр голок слід так само підібрати щодо шару використовуваної будівельної суміші. Магазин New-vist пропонує весь асортимент високоякісного малярського інструмента таких торговельних марок як “FAVORIT” і “COLORADO”. Вибирайте якісний товар в магазині New-vist, і робота буде приносити задоволення.

Переглянути

Валики притискні

Valuku prutuskni

 Магазин New-vist пропонує весь асортимент високоякісного малярського інструмента таких торговельних марок як “FAVORIT” і “COLORADO”. В асортименті малярних валиків пропонуємо ознайомитися з таким видом, як притискний валик. Конструкція притискного валика нагадує малярський, складається з тримача, пластикової ручки та циліндра. Відмінність полягає в тому, що циліндр притискного валика не має шубку. Можна зустріти так само й іншу назву такого валика, ще має назву шпалерний валик. Такий вид малярного ручного інструменту застосовується для притискання або видавлювання. Зручно працювати з такими матеріалами як шпалери, картон, тонкі листи ДСП і інші будівельні матеріали. Призначення такого валика в розгладженні шпалер вже приклеєних до стіни. Розрізняються притискні валики за матеріалом виготовлення, бувають гумові або пластикові. Гумові валики представлені в розмірах від 40 мм до 250 мм, а пластикові 40-45 мм. Якщо Ви затіяли ремонт, магазин New-vist допоможе Вам придбати весь необхідний будівельний інструмент.