Vumiryuval'nuy instrument

Вимірювальний інструмент використовується в багатьох виробничих галузях. Застосовується в будівництві, машинобудуванні, проектуванні, дизайні, наукових лабораторіях, в побуті, і в інших сферах життєдіяльності людини. За допомогою якісного і високоточного вимірювального інструмента можливо вимір різних характеристик об’єктів і предметів, таких як розмір, обсяг, форма, рівень і багато іншого. На сайті New-vist Ви можете вибрати і придбати оптом різний вимірювальний інструмент, який задовольнить не тільки потреби домашнього майстра, але і професіонала.

В асортименті магазину New-vist вимірювальний інструмент представлений в таких розділах:

рівні;
рулетки;
Лінійки і метри;
Стрічки вимірювальні і багато іншого.

Ми пропонуємо купити вимірювальний інструмент в Україні провідних торгових марок, таких як

S-LINE и TECHNICS

Звертайтеся до менеджерів магазину New-vist, вони з радістю допоможуть з вибором, і проконсультують з усіх питань.

У каталозі магазина New-vist представлені професійні та якісні рівні таких торгових марок як:

TECHNICS,
S-line,
VORHUT.
Будівельний рівень – це незамінний інструмент під час ремонту та будівництва, а також стане в пригоді в побутових завданнях під час установки шаф, тумбочок і полиць. Цей інструмент дозволяє з точністю визначити навіть незначні відхилення поверхні від горизонталі або вертикалі. На сьогоднішній момент виробники пропонують рівні трьох видів:
рейкові або бульбашкові,
водяні або гідрорівні,
лазерні рівні або нівелір.

Користуючись товарами, придбаними в магазині New-vist Ви можете бути впевнені в їх якості, надійності і довговічності. Наша компанія пропонує будь-якому покупцеві придбати товар за доступною ціною оптом.

Переглянути

Рулетки

Ryletku

Найбільш поширений і популярний вимірювальний інструмент в будівництві і ремонті – це рулетка. З її допомогою можна проводити виміри довжини, ширини і висоти об’єктів, а також виконувати роботи по розмітці.
У каталозі магазина New-vist представлені вимірювальні рулетки таких торгових марок як
TECHNICS
S-Line.
Торгова марка S-Line спеціалізується виключно на виготовленні якісних вимірювальних інструментів і пристроїв. Асортимент вимірювального інструмента ТМ S – Line задовольнить вимоги як професіонала, так і початкывця. Купуйте якісний товар, і він прослужить Вам довго.

Переглянути

Лінійки і метри

Liniyku i metru

В асортименті магазину New-vist, Ви можете ознайомитися і вибрати найбільш відповідний вимірювальні інструменти. В даному розділі Ви знайдете:
метри,
куточки,
лінійки,
штангенциркуль,
транспортер,
мікрометр і інше.
У каталозі магазина New-vist вимірювальний інструмент представлений в таких торгових марках як
TECHNICS
S-Line.
Користуючись товарами, придбаними в магазині New-vist Ви можете бути впевнені в їх якості, надійності та довговічності. Наша компанія пропонує будь-якому покупцеві придбати товар за доступною ціною оптом.

Переглянути

Стрічки вимірювальні

Strichka vumiryuval'na

Нашим покупцям пропонуємо придбати товари з розділу “Вимірювальні стрічки”, в даному розділі Ви зможете придбати товари, які підійдуть як для ремонту, так і для нанесення розмітки в потрібних місцях. У каталозі магазина New-vist вимірювальний інструмент представлений в таких торгових марках як:
TECHNICS
S-Line.
В асортименті компанії представлений вимірювальний інструмент, який виготовлений на сучасному обладнанні з дотриманням норм по класу точності відповідно до стандартів ЄС. Асортимент задовольнить вимоги як професіонала, так і домашнього майстра. Представлені товари торгової марки Sline спеціалізуються виключно на виробництво якісних вимірювальних інструментів і пристроїв. Вимірювальні стрічки є одним з найчастіше використовуваних пристосувань для вимірювання довжини в побуті і в будівництві. До цього приладу є кілька основних вимог: точність і далекомірність.
Користуючись товарами, придбаними в магазині New-vist Ви можете бути впевнені в їх якості, надійності і довговічності. Наша компанія пропонує будь-якому покупцеві придбати товар за доступною ціною оптом.