Kyiv

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Група компаній Віст була створена в 1995 році в місті Шостка Сумської області. За такий довгий і успішний період життя, компанія змогла розвинути ряд абсолютно різних, проте стабільних і перспективних напрямків як в торгівлі, так і у сфері виробництва. 

Наша робота з документацією чітка і прозора. Представляючи в Україні більш ніж 13 торгових марок, Віст Груп веде на ринку ручного будівельного інструменту активну товарну політику, а також приділяє велику увагу і сприяє просуванню товарів національних виробників. Багато з наших ТМ, такі як Favorit, Technics, Spitce, Verano, впевнено зайняли і утримують лідируючу позицію на ринку, затребувані споживачем.

Odessa

Гордість компанії – асортимент понад 4500 товарів, адже це, насамперед, означає, що запити та побажання кожного з наших клієнтів буде задовільнено, незважаючи на абсолютну різність платіжних можливостей. 

Індивідуальний підхід – те, що наші клієнти цінують у нас понад усе. Будучи відкритими до співпраці, нашим постійним партнерам ми надаємо лояльні і привабливі умови роботи: систему знижок і спеціальних цін, доставку до будь-якої точки країни завдяки власному транспорту, мерчандайзинг, пакетні пропозиції та кваліфіковані консультації менеджерів. До того ж, завдяки власному виробництву, Віст Груп має можливість втілювати в життя навіть найбільш нереальні запити клієнтів. 

Lviv

Ми завжди підтримуємо наших партнерів: допомагаємо розміщувати продукцію в торговому залі, надаємо торгове обладнання, даємо можливість змінювати структуру свого асортименту в залежності від кон’юнктури ринку і завжди радимо вкладати гроші тільки у популярний товар регіону.

Dnepr

Ось вже як 20 років ми розвиваємося, шукаємо найкращі варіанти задовільнення побажань наших споживачів, підкорюємо свої амбіційні цілі і намагаємося іти в ногу із часом, а також сподіваємося, що наші клієнти будуть підтримувати нас в нашій подорожі і надалі.