kripil'nuy instrument

Кріпильний інструмент являє собою пристосування, призначені для надійного з’єднання деталей і складових елементів конструкції при виконанні ремонтно-оздоблювальних робіт в будівництві, машинобудуванні, виробництві меблів, в автосервісі та інших сферах діяльності. Застосування подібного інструменту дозволяє використовувати різні види кріплень, знижує трудомісткість операцій, збільшує продуктивність праці й забезпечує якісне виконання робіт.У вигляді кріпильного матеріалу використовуються болти, цвяхи, шурупи, саморізи, шпильки, клей, монтажна піна та інші. В асортименті компанії New-Vist представлені наступні види професійного й аматорського інструменту: Степлери – використовуються для кріплення оббивного матеріалу до каркаса конструкції в меблевому виробництві, а також для зшивання пакувального матеріалу (картону, цупкого паперу та інших).Заклепники – формують нероз’ємні з’єднання листових матеріалів: металу, щільних тканин, шкіри та інших за допомогою заклепок і дюбелів з алюмінію, вуглецевої і нержавіючої сталі. Клейові пістолети – підходять для склеювання паперу, картону, тканин, дерева, металу, пластику за допомогою клейового стрижня, який плавиться під дією високої температури.Хомути — в залежності від призначення виготовлюються з оцинкованого металу або нейлону.Нейлонові хомути застосовують для фіксації та кріплення кабелів, електропроводів, шлангів, труб до опорних поверхонь. Вироби з оцинкованого металу використовуються для кріплення патрубків, рукавів, шлангів в гідравлічних і пневматичних системах, труб з ПВХ до жорстких поверхнях, а також відповідальних з’єднань у двигунах транспортних засобів, сільськогосподарської та іншої техніки. Хомути оснащені затяжним механізмом, який дозволяє виконувати регулювання довжини фіксує стрічки.

Переглянути

Степлери та скоби

Stepleru

На сайті New-Vist ви знайдете металеві зшивачі та скоби до них. Зшивач має металевий корпус та просту зарядку скоб, також в нього є гвинт регулювання сили удару, що забезпечує бездоганне виконання роботи, а за допомогою віконця ви з легкістю зможете швидко перевірити наявність скоб у зшивачі. Цей пристрій застосовується для кріплення матеріалу за допомогою скоб до дерева, ДСП, пластмаси та інших поверхонь. Скоби являють собою, в більшості випадків, вигнуту у вигляді дуги або букви П смужку металу, що кріпиться будь-яким способом в залежності від свого призначення. Використання скоб обумовлено значним збільшенням (у порівнянні, наприклад, з цвяхами) площі, на якій скоба притискає об’єкт, що потрібно закріпити. Тому скобами часто кріплять оббивну тканину до меблів, плакати до стін і щитів, пароізоляцію до дерев’яних конструкцій. Користуючись товарами придбаними на сайті New-Vist Ви можете бути впевнені в їх якості, надійності й довговічності у використанні.

Переглянути

Скоби будівельні

Skobu bydivel'ni

На сайті New-Vist Ви можете ознайомитися з напрямом “Кріпильний інструмент”.  Будівельна скоба — це кований виріб, вироблений з арматури різного діаметру методом кування. Ковані скоби краще саморізів, цвяхів або шурупів при роботі з великогабаритними дерев’яними конструкціями за багатьма параметрами, а також вони мають більшу площу зчеплення. Кріплення за допомогою будівельної скоби використовують ще при зведенні каркаса дахів. Завдяки використанню будівельних скоб, підвищується міцність конструкції, надійність споруди, збільшується термін експлуатації будинку. Користуючись товарами, придбаними на сайті New-Vist, Ви можете бути впевнені в їх якості, надійності й довговічності у використанні.

Переглянути

Заклепники і заклепки

Zaklepnuku i zaklepku

Будь-яке будівництво та ремонт не обійдеться без необхідності з’єднування якихось деталей, виробів, металевих листів тощо. Саме для цього в асортименті New-Vist Ви завжди знайдете найбільш відповідний будівельний інструмент: заклепувальний пістолет підходить для побутових і професійних ремонтних робіт, а заклепники бувають механічні, електричні та пневмогідравлічні клепальники. Заклепник використовуються з алюмінієвими заклепками для скріплення таких матеріалів як металеві листи, пластик, фанера та інших. З’єднання, виконані за допомогою заклепки, мають високу міцність, надійність і високу вібростійкість. У каталозі компанії New-Vist можна підібрати механічний ручний, електроінструмент та витратні матеріали, такі як скоби, заклепки, цвяхи та багато іншого, високої якості за доступними цінами таких торгових марок як TECHNICS та BERG.

На сайті компанії New-Vist Ви знайдете ручний інструмент і витратні матеріали для будівництва і ремонту. У каталозі легко знайти будь-який товар, який може стати корисним для здійснення будівельно-ремонтних робіт. Стяжки кабельні, хомути, сталеві стяжки, силові стяжки, представлені в асортименті. Вашій увази пропонуються монтажні пластикові хомути, які відрізняються шириною і довжиною, діаметром обхвату та міцністю. Для розуміння, наведемо приклад: у разі необхідності фіксації невеликої кількості кабелів, достатня довжина кабельної стяжки 100-150 міліметрів, при цьому діаметр джгута з кабелів не повинен перевищувати 40 міліметрів, тоді як ремені, що мають довжину 300 міліметрів, стануть в нагоді для упорядкування великих кабельних систем (діаметр джгута може становити 120 міліметрів).Оцинковані стяжні хомути являють собою перфоровану стрічку і гвинт, що призначені для роботи в приміщеннях з невисоким рівнем вологості, підходять для шланга, який має навантаження тепловим напруженням (для з’єднання в установках високого тиску) і де є високі вимоги з кріплення і з’єднувачів. Користуючись товарами, придбаними на сайті New-Vist, Ви можете бути впевнені в їх якості, надійності й довговічності.

Для скріплення гіпсокартонних плит і деревини, пропонуємо вибрати саморізи по дереву. Метизи ТМ TECHNICS виготовлені із загартованої сталі, мають потаємну головку і гострий накінечник. Для проведення монтажу м’якої покрівлі або металочерепиці найбільш популярнім кріпленням є покрівельний саморіз: стрижень з накатаною різьбою і шестигранною головкою, має хвостовик виконаний у вигляді свердла (завдяки чому здійснюється надійне кріплення, а плоска шайба з гумовою прокладкою сприяє підвищеній герметизації). Покрівельний саморіз по дереву має антикорозійне цинкове покриття. Універсальні шурупи призначені для кріплення фурнітури дерев’яних вікон і дверей, легких конструкцій в інтер’єрі, застосовуються для роботи з фанерою, ДСП, тонких листів металу і гіпсокартонних плит. В асортименті компанії New-Vist даний товар представлений в різних розмірах, завдяки чому ви зможете підібрати оптимальний. Користуючись товарами, придбаними на сайті New-Vist, Ви можете бути впевнені в їх якості, надійності й довговічності.

Переглянути

Метричне кріплення

Metruchne kriplennya

В каталозі компанії New-Vist Ви зможете знайти: метричні болти з шестигранною, напівкруглою, потайною і циліндричною головками, а також гайки і шайби. Представлені болти можуть використовуватися в будівництві, машинобудівних роботах, а ще в промислових і виробничих галузях з використанням шайб і гайок відповідних розмірів. Болти виготовлені з вуглецевої сталі з цинковим покриттям. На сайті New-Vist ви також зможете знайти гайки зі стопорним кільцем, які використовуються для того, щоб запобігти мимовільного відкручування і, разом з цим, забезпечити надійність і герметичність різьби. Користуючись товарами, придбаними на сайті New-Vist, Ви можете бути впевнені в їх якості, надійності й довговічності у використанні.

В New-Vist Ви зможете знайти: розпірні дюбелі та дюбелі швидкого монтажу. Даний вид товару являє собою розпірний елемент кріплення з’єднувача, який може застосовуватися як для кріплення елементів будівництва, так і для приєднання термоізоляційних і облицювальних матеріалів. В асортименті New-Vist ви зможете підібрати дюбелі по діаметру, довжині й формі. Дюбеля виготовлені з поліпропілену (перевагою даного матеріалу є недорогий полімер, який має задовільні властивості, які не втрачають свою пластичність навіть при температурі нижче 0С). Користуючись товарами, придбаними на сайті New-Vist, Ви можете бути впевнені в їх якості, надійності й довговічності у використанні.

Переглянути

Ланцюги

Lancyugu

Ланцюги широко використовуються під час будівельних, монтажних,
вантажоперевізних роботах, мають широке застосування на складах у виробничих цехах, можуть використовуватися в промислових і транспортних організаціях (частіше цей товар підходить для підвіски крюка в системі вантажопідіймального механізму) тощо. Ланцюги ТМ оцинковані, складаються зі сталевих овальних ланок, скріплених між собою одним зварювальним швом. Ланцюги з короткою ланкою виконані в овальній формі й міцно з’єднані між собою, розмір цього виробу можна визначити за допомогою діаметру перерізу ланки, ланцюги з довгою ланкою відрізняються більш витягнутою формою ланок. Користуючись товарами, придбаними на сайті New-Vist, Ви можете бути впевнені в їх якості, надійності й довговічності у використанні.

Переглянути

Такелаж

Takelaj

У каталозі компанії New-Vist Ви зможете знайти: талрепи, затискачі для тросів, коуші, карабіни, такелажні скоби, а також рим болти. Талреп призначений для регулювання натягнення між двома тросами, канатами, а так само для зміни їх довжини, адже являє собою два гвинти з різноспрямованим різьбленням, що вгвинчуються в кільце, оснащене двома паралельно розташованими отворами з різьбленням і кільцями, які виконують зчеплення з кільцем троса. Гак, розміщений на талрепі, забезпечує зачеплення з кільцями тросів. Затискачі для троса представлені в асортименті компанії в двох видах: одинарному і подвійному. Цей товар призначений для з’єднання тросів між собою та для виготовлення петель на кінцях троса. Користуючись товарами, придбаними на сайті New-Vist, Ви можете бути впевнені в їх якості, надійності й довговічності.